درباره آتش آوران

معرفی

شرکت آتش آوران فعالیت خود را از سال 1381 با تولید شومینه های چدنی در زمینی به مساحت 2500 متر مربع با 5 سالن و 3 خط تولید، در شهرک شهید سلیمی تبریز شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، انواع شومینه های چدنی گازی، هیزمی، برقی و شومینه های LCD را با کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تولید می کند.

رسالت شرکت

شرکت آتش آوران تبریز در سال 1385 با اجرای تمامی استانداردهای موجود، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی ISO 9002 از سازمان استاندارد ملی شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند. ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

شومینه شومینه آتش آوران محل شرکت

دورنمای شرکت آتش‌آوران

این شرکت در نظر دارد تا با عمل به رسالت خود در مسیر دستیابی به چشم‌انداز و راهبرد تعیین شده، به عنوان یک شرکت پیشرو و برتر در سطح کشور و منطقه در راستای تولید محصولات باکیفیت و در کلاس جهانی بپردازد و تولیدات خود را برای فروش در بازار داخل و بازارهای جهانی عرضه نماید. امید است تا با ورود به بازار صادرات، قدم کوچکی در اقتصاد کشور عزیزمان ایران برداریم.

 

درباره آتش آوران
درباره آتش آوران
بازگشت به بالا